Dziś:

P+S Projekt-Solartechnik
P+S Projekt-Solartechnik

Projekt-Solartechnik jest przedsiębiorstwem działającym na rynku międzynarodowym w zakresie energii solarnej i wiatrowej. Przyczyniamy się do efektywnej ochrony środowiska poprzez pracę w dziedzinach projektu, produkcji, dystrybucji oraz utrzymania rozwiązań dotyczących energii solarnej i wiatrowej. W naszych działaniach nacisk kładziemy na fotowoltaikę.

P+S Solartechnik – firma zajmująca się realizacją projektów fotowoltaicznych mikro – do 40kW  - oraz projektów dużych o mocy 1 – 2 MW. Obecnie firma posiada w swoim portfolio kilkadziesiąt projektów fotowoltaicznych, od kompletnych posiadających warunki przyłączeniowe wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę, poprzez projekty na różnym poziomie zaawansowania. Wśród nich znajdują się zarówno instalacje wolnostojące jak również instalacje dachowe. 

P+S Solartechnik dysponuje własną konstrukcją montażową paneli fotowoltaicznych na gruncie w systemach 2 lub 3 rzędowych, na 1 lub 2 nogach. Firma posiada opatentowane i potwierdzone niemieckim certyfikatem rozwiązanie montażu paneli fotowoltaicznych, które to  nie wymaga jakichkolwiek śrub. Panele montowane są na zasadzie „wklikiwania”.  Rozwiązanie Solartechnik zapewnia dylatację pomiędzy poszczególnymi panelami. Dzięki temu siły na jakie narażona jest konstrukcja montażowa poprzez: podnoszenie/opadanie gruntu czy też wahania temperatur są zminimalizowane i konstrukcja nie oddziałuje na panele. Wskutek tego,  zniwelowane zostaje zjawisko rozciągania i skręcania paneli, a to wymiernie wpływa długoletnią wydajność systemu oraz koszty serwisu. 

Kontakt

Mazowiecka 55

97-216 Czerniewice

Email: [email protected]

tel: 0048 447122327

fax: 0048 4417122310

www.projekt-solartechnik.pl

 

A- A A+