Dziś:

Hymon Energy Sp. z o.o.
Hymon Energy Sp. z o.o.

HYMON ENERGY Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo działające od wielu lat w branży OZE, zajmujące się budową systemów fotowoltaicznych, przetwarzających promieniowanie słoneczne w energię elektryczną, nie wytwarzając przy tym żadnych substancji szkodliwych dla środowiska naturalnego. Jest to w 100 % czysta energia "zielona".

Podstawowa działalność firmy obejmuje produkcję modułów fotowoltaicznych, zarówno w technologi mono jak i polikrystalicznej.

Ponadto HYMON ENERGY wykonuje kompleksowe projekty instalacji pv oraz  jest Generalnym Wykonawcą (EPC) elektrowni fotowoltaicznych w Europie.  

Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stałą współpraca z producentami komponentów (płytki krzemowe, EVA, tedlar, szkło), inwerterów, systemów montażowych i pozostałego osprzętu (akumulatory, regulatory ładowania, okablowanie) jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdego systemu solarnego.

Jednym z głównych celów działalności firmy jest również stały rozwój systemów pv pod kątem innowacyjności i zwiększenia ich efektywności, poprzez wprowadzanie technologicznego "know-how". Zadanie to realizujemy poprzez współpracę z ośrodkami naukowo - badawczymi w kraju i za granicą.

Kontakt:

Hymon Energy Sp. z o.o.

ul. Dojazd 16A
33-100 Tarnów

telefon / fax: +48 14 657 20 21 
e-mail: [email protected]

www.hymon.pl

A- A A+