Dziś:

Zapraszamy na pierwszą konferencję z cyklu "Dobra Energia"

Autor Paweł

"Dobra Energia" to cykl konferencji, które mają popularyzować wiedzę o technologiach wpływających na jakość naszego życia. Idziemy z naszym przesłaniem do najważniejszych ludzi w Polsce - tych którzy podejmują decyzje i tych którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Stoimy dziś przed olbrzymim wyzwaniem - walkę z globalnym ociepleniem chcemy połączyć z podniesieniem komfortu naszego życia. Oczekujemy, że dom będzie komfortowy i energooszczędny, a jednocześnie będzie czerpał ze źródeł, które nie szkodzą nam i środowisku. 

Dobra Energia przekonuje do działań prowadzących do najlepszego wykorzystania zasobów pod względem ekonomicznym i społecznym. Mowa o odnawialnych źródłach energii, energooszczędnym budownictwie, technologiach wykorzystania paliw kopalnych gwarantujących minimalizowanie szkodliwego oddziaływania na środowisko. To także działania dające szanse przedsiębiorstwom wprowadzającym innowacyjne rozwiązania w zielonej gospodarce, promowanej przez Komisję Europejską.

Pierwsza konferencja z cyklu "Dobra Energia" odbędzie się 22 marca 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34.

Tagi: dobra energia konferencja oze

dodaj komentarz

Komentarze

comments powered by Disqus
A- A A+